اخبار حوادث

داشتم به دلیل تعطیلی اخبار حوادث ساعت 21 شبکه خبر فکر می کردم. نگران نباشید؛ دلیل بسیار موجه ای داشت.

می دونید که توی عصر تغییراتیم. از اونجایی که دولت خدمتگذار ما همیشه نگاه ویژه ای به تغییرات دارد و هر چند ماه یک بار حداقل یک انتخابات انجام می دهد، یا برای تنوع اسم کوچه و خیابان ها را عوض می کند (تغییر می دهد!)، بعضی شوراها را کنسل (خارجکی هم شدیم!) و یه خورده سازمان جدید تاسیس می کنند، پس حق این را هم دارند که در برنامه های تی وی هم تنوع ایجاد کنند.

البته خدارا شکر بازار اخبار حوادث بسیار کساد بود تا جایی مجبور به پخش حوادث لوس اجنبی ها می شدیم!

برای اینکه ثابت بشه هیچ اتفاق خاصی در ایران رخ نمی ده و نشون بدم که کسی علاقه ای به خواندن اخبار حوادث نداره یه سری خبر براتون می نویسم. (لطفا نظر ندید که مردم ببینن خبری توی ایران نیست و نوشته هام همه ساخته آمریکاست! اگه نظر بدید مجبورم دفعه بعد هم اخبار بزارم!)

همه این خبرها از خبرگزاریهای وابسته به غرب گرفته شده، پس باور نکنید!

خبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبر

حمله «شغال ها» به 3دختر جوان در جاده متروکه

شنبه 23 تير ماه 1386

3دختر جوان فريب آشنايي با يک دختر را خوردند و در جاده متروکه از سوي اعضاي باند «شغال ها» بيرحمانه مورد تعرض قرار گرفتند.

3دختر جوان اکنون از ترس و وحشت ناشي از بيرحمي هاي چند انسان نما، زندگي خود را با کابوسي پيوند زده و شايد به اين باور رسيده باشند که هيچ کس غير از خودشان در شکل گيري و جرمي که آينده آنها را تباه کرده است ، مقصر نيست.

امروز آنها در وادي اشک و حسرت در جستجوي راهي هستند تا خود را از سناريوي طراحي شده اي که چون خوره به جانشان افتاده رهايي بخشند و به عبارتي خاطره تلخ و گزنده جاده متروک در حوالي شيراز را به فراموشي بسپارند؛ کابوسي وحشتناک که قطعا هيچ گاه فراموش نخواهد شد.

شروع يک ماجراي تلخ

به گزارش «جام جم»، ماجراي اين حادثه تلخ از آنجا آغاز شد که 3دختر جوان به صورت اتفاقي در يک مرکز خريد با دختري به نام فريبا آشنا شدند، در همان گام اول فريبا با واژه هاي زيبا، 3دختر جوان را چنان شيفته خود کرد که تنها دقايقي پس از اين آشنايي ، شماره تلفن ها ميان آنها رد و بدل شد و پس از خداحافظي ،هر 3دختر از اين که دوست خوبي پيدا کرده اند، به خود مي باليدند؛ دختري شايسته ، اصيل و داراي امکانات خوب مالي.

يک روز پس از اين آشنايي ، دخترها با فريبا تماس گرفتند و با هم قرار ملاقات گذاشتند تا در يک رستوران دور هم جمع شده و بيشتر با هم آشنا شوند. آن روز فريبا ديرتر از آنها به رستوران آمد و با همان واژه هاي زيبايي که يکي پس از ديگري ادا مي کرد، از دوستان تازه اش عذرخواهي کرد.

دقايقي بعد فريبا رشته کلام را در دست گرفت و عنوان کرد دوست پسري دارد که جوان شايسته اي است و قصد دارد بزودي با او ازدواج کند و پس از جلب موافقت 3دختر جوان ، با دوست پسر خود تماس گرفت و از او خواست تا وي نيز به رستوران بيايد و با دوستان جديدش آشنا شود.

تنها چند دقيقه پس از اين تماس ، جواني به نام علي وارد رستوران شد و از فريبا و 3دختر جوان دعوت کرد تا به اتفاق با خودرويي که در اختيار دارد، ساعتي را به گردش بپردازند. 3دختر جوان بدون لحظه اي ترديد و تفکر، اين پيشنهاد را پذيرفتند و همراه فريبا و علي رستوران را ترک کردند.

حمله شغال ها

هنوز دقايقي از حضور آنها در خودرو نمي گذشت که پس از چند تماس تلفني مشکوک از سوي علي ، يک خودرو با 3سرنشين راه عبوري خودروي علي و 4دختر جوان را سد کرده و 3مرد سرنشين با معرفي خود تحت عنوان مامور، عنوان کردند به اتهام ارتباط نامشروع حکم دستگيري 3دختر جوان را دارند و در ادامه هر 3نفر را از خودرو پياده و به جاده متروکه اي در حاشيه شيراز منتقل کردند.

هر 3دختر در جاده متروکه از سوي تعدادي از تبهکاران که در اين محل انتظار آنها را مي کشيدند، مورد حمله قرار گرفته و پس از آزار و اذيت رها شدند.

شکايت

به دنبال اين ماجراي هولناک ، 3دختر جوان با رساندن خود به جاده ، از خودروهاي عبوري درخواست کمک کردند و پس از مراجعه به کلانتري و تشکيل پرونده ، موضوع در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي شيراز قرار گرفت.

با تحقيق و بررسي در اين زمينه ، ماموران ردپاي فريبا و علي را در اين اقدام تبهکارانه شناسايي کردند و در اولين مرحله متوجه شدند، آنها از همدستان تبهکاران هستند که 3دختر جوان را مورد تعرض قرار داده اند.

با دستگيري اين 2متهم ، کارآگاهان در مرحله بعدي موفق به دستگيري 12نفر ديگر از متهماني شدند که با تشکيل باند موسوم به «شغال ها» اقدام به اعمال اين چنيني مي کردند.

با انتقال متهمان دستگير شده به پليس آگاهي ، بازپرس دادسراي شيراز براي 5نفر از متهمان به اتهام آدم ربايي قرار وثيقه و براي 9مجرم ديگر قرار بازداشت موقت صادر کرد تا اين پرونده پس از تحقيقات در اختيار مراجع قضايي قرار گيرد.

خبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبر

عروس جنايتکار با 2همدستش به دار مجازات آويخته شد

شنبه 23 تير ماه 1386

زن جواني که پس از ارتباط پنهاني با 3مرد، به قتل عام خانواده شوهرش در محله مارالان تبريز اقدام کرده بود، روز گذشته همراه 2تن از همدستانش در ملاعام به دار مجازات آويخته شد.

29فروردين امسال ، زن جواني با مرکز فوريت هاي پليسي 110تبريز تماس گرفت و ماموران را در جريان قتل عام خانواده شوهرش قرار داد.

در پي اين تماس ، ماموران به محل حادثه اعزام و با اجساد 4عضو خانواده که در بستر خواب به قتل رسيده بودند، روبه رو شدند.

به دنبال اين حادثه ، اجساد مقتولان به نامهاي محمدرضا نجاتي (70ساله)، زهرا گل محمدي (60ساله)، پسران آنها به نامهاي محمد و حسن به ترتيب (32و 26ساله) براي بررسي علت مرگ به پزشکي قانوني منتقل و جستجو براي يافتن قاتل يا قاتلان اين قتل عام خانوادگي شروع شد.

ماموران در ادامه تحقيقات ، عروس خانواده را به مرکز پليس احضار کردند.

زن جوان در اظهاراتش به ماموران گفت: پدرشوهرم صاحب يک سوپرمارکت بود و شوهرم و برادرش هم در نانوايي کار مي کردند. شب گذشته ، ميهمان منزل خانواده شوهرم در واحد ديگري از مجتمع بوديم.

امروز فرزندانم را به مدرسه بردم ، وقتي به منزل برگشتم و سراغ اعضاي خانواده رفتم ، با اجسادشان روبه رو شدم. وسايل منزل به هم ريخته بود و يک ميليون تومان پول نقد و 2سرويس طلا به ارزش 4ميليون تومان به سرقت رفته بود. ردپاي عروس جوان در توطئه خانوادگي ماموران که احتمال مي دادند اعضاي خانواده قرباني يک توطئه شده باشند، به تحقيق از اقوام و آشنايان آنها پرداختند که معلوم شد، حوريه – عروس خانواده – با شوهرش اختلافاتي داشته است.

با کشف اين سرنخ ، وي به عنوان مظنون در قتلها تحت نظر قرار گرفت تا اين که مشخص شد، مرد غريبه اي به صورت پنهاني به منزل وي رفت وآمد مي کند.

ماموران به اين وضعيت مشکوک و عروس خانواده را بازداشت کردند و به بازجويي از وي پرداختند تا عاقبت متهم ، راز قتل عام خانوادگي را فاش کرد. کينه اي که با جنايت خانوادگي پايان يافت عروس – متهم به قتل – در اظهاراتش گفت: من با شوهرم اختلاف هاي زيادي پيدا کرده بودم تا اين که به دنبال يک دوستي خياباني ، با مردي به نام مهدي آشنا شدم و کم کم ميان ما 2نفر علاقه اي به وجود آمد تا اين که تصميم به قتل شوهرم گرفتم. مهدي قبول نکرد و مرا با 2دوستش فرهاد و رضا آشنا کرد.

به اين ترتيب ، پس از ارتباط پنهاني با آنها، وسوسه شان کردم اگر شوهرم را به قتل برسانند، 100ميليون تومان به آنها مي پردازم که قبول کردند.

متهم به قتل ادامه داد: شب حادثه آنها با همکاري من از ديوار منزل وارد مجتمع شدند، ابتدا شوهرم (محمد) را در بستر خواب خفه کردند و بعد برادر و مادرشوهرم را به قتل رساندند. پدرشوهرم را هم من به قتل رساندم و پول و طلاهاي منزل را به مردان اجير شده پرداخت کردم و آنها فرار کردند.

به دنبال اعترافات تکاندهنده عروس جنايتکار، همدستانش هم دستگير شدند و به جرايم خود اعتراف کرده و اظهار پشيماني کردند.

متهمان پس از بازسازي صحنه قتل روانه زندان شدند و در دادگاه کيفري تبريز محاکمه و عروس جنايتکار و 2مرد اجير شده به اعدام در ملاعام محکوم شدند که با تاييد حکم صادره ، پرونده به اجراي احکام دادسراي امور جنايي تبريز ارسال شد و روز گذشته ، 3متهم به قتل در ميدان پيشقدم تبريز به دار مجازات آويخته شدند و پرونده زندگي شان براي هميشه بسته شد.

خبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبر

همسرم قصد جدايي داشت ، جانش را گرفتم

يکشنبه 24 تير ماه 1386

مردي که به اتهام قتل همسرش بازداشت شده است ، روز گذشته با انتقال به شعبه يکم بازپرسي دادسراي امور جنايي کرج ، در تحقيقات قضايي گفت: وقتي متوجه شدم زنم قصد جدايي دارد ، عصباني شدم و او را به قتل رساندم.

به گزارش خبرنگار جام جم ، 21ارديبهشت امسال ، يکي از اهالي حسين آباد مهرشهر کرج با مرکز فوريت هاي پليسي 110تماس گرفت و ماموران را در جريان قتل زن همسايه به نام رحيمه قرار داد.

به دنبال اين حادثه ، ماموران به همراه بازپرس حسيني رازلقي ، کشيک ويژه قتل کرج به محل حادثه اعزام و متوجه شدند زن جوان با ضربه هاي چاقو به قتل رسيده است.

ردپاي مرد همسرکش

با دستور بازپرس جنايي ، جسد مقتول به پزشکي قانوني انتقال يافت و ماموران در تحقيق از همسايه ها پي بردند شوهر مقتول به همراه دختر 6ماهه اش منزل را هراسان ترک کرده و به مکان نامعلومي رفته است.

ماموران در تحقيق از خانواده مقتول پي بردند داماد خانواده ، فردي عصبي و شکاک است. جستجوهاي پليسي ادامه داشت تا اين که خواهر متهم فراري به مرکز پليس مراجعه و عنوان کرد، برادرم دختر 6ماهه اش را نزدم گذاشت و به يکباره ناپديد شد و وقتي با منزل صاحبخانه آنها تماس گرفتم ، متوجه مرگ عروس خانواده شدم.

عذاب وجدان ، قاتل را تسليم قانون کرد

با اطلاعاتي که اين زن در اختيار ماموران قرار داد، جستجوهاي ويژه براي يافتن مرد قاتل ادامه داشت تا اين که چند روز پيش متهم که دچار عذاب وجدان شده بود، خود را تسليم مرکز پليس تبريز کرد.

قتل به خاطر جدايي

روز گذشته مرد همسرکش براي ادامه تحقيقات به شعبه يکم بازپرسي دادسراي امور جنايي کرج انتقال يافت و در بازجويي هاي قضايي به بازپرس حسيني رازلقي گفت: همسرم رحيمه 2بار ازدواج کرده و بر اثر اختلاف جدا شده بود.

من هم 3سال پيش ، پس از اختلاف با همسرم ، از او جدا شدم تا اين که از طريق يکي از اقوامم در شهرستان با رحيمه آشنا شدم. با اين که خانواده هايمان مخالف ازدواجمان بودند، اما با هم ازدواج و در محله حسين آباد کرج زندگيمان را شروع کرديم تا اين که از چندي پيش اختلاف هايمان شروع شد و حتي با به دنيا آمدن دخترمان ، شرايط بهتر نشد.

متهم به قتل ادامه داد: درگيري هايمان آنچنان بالا گرفت که همسرم با مراجعه به دادگاه خانواده ، تقاضاي طلاق داد که من خيلي ناراحت شدم.

هفته پيش مرد غريبه اي چند مرتبه با منزلم تماس گرفت و گفت مي خواهد با همسرم صحبت کند. وقتي به وي اعتراض کردم ، عنوان کرد که همسرم با گرو گذاشتن شناسنامه اش ، يک دستگاه کولر از وي خريده و مقداري از پولش را پرداخت کرده ، ولي هنوز بقيه بدهي اش را نپرداخته است.

متهم افزود: پس از شنيدن اين حرفها، با همسرم دعوا کردم که او گفت اگر طلاقش ندهم ، بدون اجازه من منزل را ترک مي کند. بدون توجه به حرفهايش ، سر کار رفتم ؛ اما روز حادثه وقتي براي بردن يک تخته پتو به منزل آمدم ، با همسرم که مشغول پاک کردن سبزي بود، درگير شدم و در اوج عصبانيت با چاقو ضربه هايي به وي زدم و دخترم را به منزل خواهرم بردم و خودم با برداشتن مبلغي پول از بانک ، به خانه برادرم در شهرستان رفتم و ماجراي قتل را براي وي فاش کردم.

وي افزود: در اين مدت دچار عذاب وجدان شده بودم تا عاقبت خودم را تسليم کردم.

بنابر اين گزارش ، مرد قاتل با قرار بازداشت موقت روانه بازداشتگاه پليس شد تا پس از بازسازي صحنه قتل ، روانه زندان شود.

خبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبر

قتل 3کارگر در نيمه شب

يکشنبه 24 تير ماه 1386

کارگر افغان صبح هنگام با پتک به سوي 3کارگر هموطن خود که با او در يک ساختمان نيمه کاره زندگي مي کردند، حمله ور شد و آنها را به قتل رساند.

بازپرس محمدحسين شاملو با اشاره به اين حادثه ، به خبرنگار ما گفت: روز گذشته ، صاحب يک ساختمان در حال احداث در شرق تهران ، پس از حضور در ملک خود با مشاهده اجساد 3کارگر افغان که به طرز دلخراشي به قتل رسيده بودند، با مرکز فوريت هاي پليسي 110تماس گرفت و موضوع به کلانتري 127گزارش شد.

شاملو افزود: پس از عزيمت به محل ، معلوم شد 2نفر از کارگران وقتي در خواب بودند، غافلگير شده و کارگر ديگر با شنيدن ناله مرگ دوستانش ، سراسيمه از خواب بيدار شده و هنگامي که قصد فرار داشته ، از سوي عامل جنايت تعقيب و سپس درون دستشويي با ضربات متعدد پتک به قتل رسيده است.

ردپا

بازپرس شعبه اول دادسراي جنايي افزود: پس از بررسي و تحقيق در اين زمينه معلوم شد آخرين فردي که ساختمان را ترک کرده جوان کارگري به نام رشيد است که وي به محل کار خود نيز مراجعه نکرده است.

بازپرس ويژه قتل تهران اضافه کرد: پس از به دست آمدن ردپاي رشيد، اين فرضيه از سوي تيم تشخيص هويت و پزشکي قانوني مورد تاييد قرار گرفت که اين جنايت از سوي يک نفر صورت گرفته است ، لذا دستور دستگيري رشيد صادر شد و 8ساعت بعد ماموران موفق شدند اين متهم را در افسريه و در منزل يکي از بستگانش شناسايي و در يک اقدام ضربتي دستگير کنند.

انکار و اعتراف

بازپرس جنايي تصريح کرد: پس از دستگيري متهم و کشف لباسهاي خوني وي ، علي رغم انکار جنايت ها، وي زبان به اعتراف گشود و عنوان کرد، شب هنگام از سوي 3مقتول مورد آزار و اذيت قرار گرفته و تصميم به قتل آنها گرفته است.

شاملو تصريح کرد: با ثبت اين اعترافات ، دستور قضايي لازم براي ادامه تحقيقات در خصوص اظهارات متهم صادر شده است.

خبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبر

باند اغفال دختران دانش آموز متلاشي شد

يکشنبه 24 تير ماه 1386

اعضاي يک باند که با فريب دختران دانش آموز اقدام به تهيه عکس و فيلمهاي غيراخلاقي از آنها مي کردند، از سوي ماموران اداره اطلاعات امنيت گلپايگان شناسايي و دستگير شدند.

به گزارش جام جم ، چندي پيش مردي با مرکز فوريت هاي پليسي 110گلپايگان تماس گرفت و بيان کرد که 5مرد با پرسه زدن مقابل مدارس دخترانه ، به بهانه دوستي آنها را فريب مي دهند و اقدام به تهيه عکس و سي دي غيراخلاقي از آنها مي کنند.

به دنبال اين تماس ، ماموران تحقيقات ويژه اي را آغاز کردند ومشخص شد مردي که موضوع را به پليس گزارش کرده اطلاعات کافي را ارائه کرده است.

بنابراين ماموران پاتوق هاي احتمالي متهمان را زيرنظر گرفتند تا اين که چند روز پيش 5نفر از اعضاي اين باند از سوي ماموران اداره اطلاعات امنيت گلپايگان شناسايي و دستگير و براي ادامه تحقيقات به مرکز پليس منتقل شدند تا راز جرايم سياه آنها فاش شود.

خبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبر

دستگيري مرد آرايشگر در آرايشگاه زنانه

يکشنبه 24 تير ماه 1386

:مرد آرايشگري که اقدام به آرايش موي خانمها مي کرد، از سوي ماموران پليس امنيت دستگير شد.

به گزارش «جام جم»، به دنبال گزارش هاي مردمي مبني بر اين که مردي به اتفاق همسرش در زيرزمين محل سکونت خود يک آرايشگاه راه اندازي کرده و مرد آرايشگر موي خانمها را آرايش مي کند، موضوع در دستور کار ماموران پليس امنيت زنجان قرار گرفت و با عزيمت به محل مرد متهم به همراه همسرش دستگيرشدند و در تحقيقات معلوم شد آنها به صورت غيرمجاز محلي براي آرايشگاه زنانه راه اندازي کرده اند. با تشکيل پرونده اي در اين ارتباط، تحقيق ادامه دارد.

خبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبر

سرقت 6ميلياردي کارت هاي سوخت از اداره پست کرمانشاه

يکشنبه 24 تير ماه 1386

سارقان حرفه اي ، شب گذشته از غفلت کارکنان پست استفاده کرده و با ورود به مرکز پستي شهيد قندي (ميدان آزادي) کرمانشاه ، هزاران کارت سوخت مردم را که ارزش تقريبي آن 6ميليارد ريال برآورد شده است به سرقت بردند.

يک منبع آگاه و مسوول در گفتگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با تاييد اين خبر از بيان ارزش واقعي کارت هاي سوخت سرقتي خودداري و اظهار بي اطلاعي کرد. تلاش نيروهاي انتظامي و امنيتي براي دستگيري عوامل اين سرقت ادامه دارد.

خبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبر

با دستگيري 56 زن و مرد صورت گرفت

متلاشي شدن باند فساد كه با داير كردن مكاني روابط غيراخلاقي را اشاعه كرده بود

خبرگزاري دانشجويان ايران – مشهد

عوامل يک باند ‌56 نفره زن و مرد که با داير كردن مکاني به منظور برقراري روابط نامشروع مرتكب اعمال خلاف عفت عمومي شده بودند در مشهد شناسايي و دستگير شدند.

به گزارش خبرنگار «حوادث» ايسنا، در پي دريافت گزارشاتي مبني بر فعاليت افرادي در زمينه سازماندهي زنان و مردان براي برقراري رابطه غيراخلاقي، عوامل مرکز اجرايي امر به معروف و نهي از منکر بسيج مشهد پس از ‌5/1 ماه اقدامات اطلاعاتي که با شناسايي سوژه‌هاي اصلي باند و شنود تلفني تعدادي از افراد مظنون با دستور مقام قضايي همراه بود، موفق شدند تمامي عوامل اين باند را شناسايي و دستگير كنند.

اين در حالي بود كه بيش از ‌50 درصد متهمان را جوانان سنين ‌20 تا ‌30 سال تشکيل داده بودند.

در اين عمليات که در مناطق غرب، شمال غرب و برخي مناطق مرکزي مشهد و در بازرسي از ‌14 باب منزل مسکوني صورت گرفت، پس از دستگيري افراد باند، بازپرس پرونده‌ تمامي ‌56 متهم که ‌28 زن و ‌28 مرد بودند را روانه دادسرا كرد.

گزارش ايسنا حاکيست: اين باند فساد که متهم اصلي آن مردي ‌46 ساله است، در زمينه‌هاي اخاذي و کلاهبرداري به بهانه ازدواج موقت، انجام عقدهاي موقت صوري همزمان براي چند نفر و عقد زنان شوهردار براي ديگران و همچنين ثبت نكردن واقعه نکاح دائم در دفاتر رسمي فعاليت داشته‌اند.

از اين باند که انگيزه اصلي متهمان آن، نبود سرپرست خانواده، اغفال از سوي سوژه اصلي باند و مشکلات اقتصادي اعلام شده است، مقاديري مشروبات و تجهيزات الکلي و تجهيزات دريافت از ماهواره، سي‌دي‌هاي غيرمجاز و مواد مخدر و ‌15 دستگاه خودرو کشف و ضبط شد.

خبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبر

دستگيري اعضاي باند قاچاق نوزادان اصفهاني به کويت

سه شنبه 26 تير ماه 1386

فردي که با اقامت در کويت و داشتن عاملاني در اصفهان مبادرت به خريد نوزادان اصفهاني و فروش آنها به کشور کويت مي کرد، شناسايي و دستگير شد.

به گزارش بازتاب به نقل از سايت خبري دادگستري اصفهان ، اين فرد که «محمودرضا.م» نام دارد و چندي پيش در امر خريد و فروش نوزاد و قاچاق انسان به خارج از کشور فعاليت مي کرد پس از وصول اولين شکواييه و وصول اين خبر در تحقيقات اوليه مشخص شد نامبرده در کشور کويت اقامت دارد.

بنابراين پرونده اي در دادسراي عمومي اصفهان تشکيل و با دستور بازپرس پرونده اقدامات براي دستگيري وي آغاز شد که پس از انجام اقدامات قضايي پليسي و اعمال ترفندهاي خاص ، به رغم انتظار ماموران که گمان مي بردند وي در کشور کويت اقامت دارد نامبرده در شهر اصفهان شناسايي و دستگير شد.

اين مرد 46ساله در تحقيقات و بازجويي هاي اوليه به جرم خود اقرار کرد و توضيح داد مدتي قبل با همدستي اشخاصي به نامهاي «امريک ر» 60ساله ساکن اصفهان و همچنين «هايده ا» 49ساله ساکن اصفهان و مردي به نام «دکتر ل»، 5نوزاد پسر را هر کدام به مبلغ 6ميليون تومان خريداري و با تنظيم گواهي مجعول از طريق اداره ثبت احوال اقدام به اخذ شناسنامه و تنظيم سند براي نوزادان کرده است.

متهم در ادامه توضيحاتش عنوان کرد که در حال حاضر پسران با اخذ گذرنامه در کشور کويت اقامت دارند و مشغول به تحصيل هستند.

با شنيدن اظهارات متهم ، بازپرس دستور دستگيري 3متهم ديگر را نيز صادر کرد که پس از شناسايي ، آنها نيز دستگير و به جرم خود اعتراف کردند. پس از انجام تحقيقات ، نامبردگان با صدور قرار تامين مناسب روانه زندان شدند.

خبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبر

مرگ دلخراش زن 55 ساله كه با گازوئيل خودسوزي كرد

خبرگزاري دانشجويان ايران – مشهد

به گزارش خبرنگار «حوادث» ايسنا، طي تماس مردمي با مرکز فرماندهي آتش‌نشاني مشهد اعلام شد: پيرزني در منزل مسکوني خود واقع در جاده قديم قوچان، کال زرکش خود را به آتش کشيده است.

آتش‌نشانان به محض رسيدن به محل حادثه با صحنه بسيار دلخراشي مواجه و متوجه شدند: اين پيرزن 50 ساله‌ که به تنهايي زندگي مي‌کرده، بر اثر تالمات روحي، خود را به آتش کشيده است.

همچنين بررسي‌ها نشان داد كه وي با استفاده از يک گالن 20 ليتري گازوئيل دست به خودسوزي زده و به علت تنها بودن وي،‌ همسايه‌ها نيز دير از موضوع خبردار شده و در نتيجه بر اثر شدت سوختگي جان خود را از دست داده است.

خبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبرخبر

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: